Skip to main content
Badland 2 zadarmo

Badland 2 zadarmo na Google Play

[bws_google_captcha]Dnes ráno mi internety odporučili stiahnuť si túto hru do svojho mobilného telefónu a razom sa z nej stala, súčasne s Hearthstonom moja najobľúbenejšia a zároveň najlepšia hra čo som zatiaľ hral na svojom smartfóne. Pôvodná hra Badland sa zapísala medzi jednu z najlepších hier na Google Play a dvojka bude určite pokračovať v jej šľapajách. Jednotka obsahovala množstvo mikro-herných nákupov a dvojka sa vydala rovnakým smerom.

Pôvodná hra Badland sa dostala do niekoľkých medzinárodných rebríčkov mobilných hier a mnohí ju právom vyhlasovali za jednu z najlepších mobilných hier vôbec. Každý sa preto tešil na jej pokračovanie. Badland 2 ponúkne rovnako veľa ako jeho predchodca. Tešiť sa môžete na prepracovanú (temnú) grafiku, niekoľko desiatok levelov, ktoré poriadne preveria vaše mozgové bunky a najmä na parádne soundtracky, ktoré si počas hrania jednoducho musíte pustiť. V hre nechýba ani multi-player s celosvetovým rebríčkom, kde sa môžete otestovať ako obstojíte v celosvetovej konkurencii. Hra je zadarmo a stiahnuť si ju môžete na Google Play

Jaroslav

Zaujíma ma všetko okolo internetu, počítačov, mobilných zariadení, programovania. Rád hrám tenis, bedminton, ale i bicyklovanie. Taktiež ma zaujíma verejné dianie.

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: