Skip to main content
Battlefield V odhalený

Battlefield V je odhalený. Predstavený bol aj prvý trailer

Čas rýchlo letí, akoby to bolo včera čo som testoval Battlefield 1 a už je odhalený Battlefield V. Opäť sa v tejto kultovej hre vraciame do druhej svetovej vojny.

Predstavený bol aj prvý trailer, ktorý možno mnohých sklame, pretože v ňom nevidíme veľký náznak súvislostí s Druhou svetovou vojnou. Battlefield V bude ževraj bez politickej príslušnosti, čo tým chcel autor povedať? Netuším 😀 Táto hra so sebou prináša niekoľko zaujímavostí ako vylepšenú fyziku, vylepšený pohyb postavy za ktorú hráte, možnosť lietať na lietadlách, strieľať cez steny, drevo, viac deštrukcií atp. Zmiznú premium passy a rôzne platene DLC, ktoré nikto nemá rád. Hra bude obsahovať Single player a klasicky Multiplayer, časom pribudnú rôzne módy …

Krásnym príkladom hry, kde DLC-čka priam nenávidím je Cities: Skylines. Žiadny Battle Royale z Battlefield V nebude, teda aspoň zatiaľ nie, avšak pribudnú fortifications známe z Fortnite. Stavať sa budú dať len na určitých miestach a vo vopred označenom území, zároveň ich bude môcť stavať každý(defenzívne opevnenia), akurát výnimku tvorí hráč zameraný na podporu, ktorý si bude vedieť stavať ofenzívne opevnenia.

Jaroslav

Zaujíma ma všetko okolo internetu, počítačov, mobilných zariadení, programovania. Rád hrám tenis, bedminton, ale i bicyklovanie. Taktiež ma zaujíma verejné dianie.

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: