Skip to main content
Battlefield 1

Beta verzia Battlefieldu 1 – prvé dojmy

Battlefield je dobre známy každému pravému gejmerovi. EA a DICE si tento krát pripravili pre hráčov skutočnú „novinku“ v podobe prvej svetovej vojny. Hra má jedinečnú atmosféru, osobne mi viac pripadá ako simulácia, pretože prostredie je veľmi autentické. Niektoré zbrane su nepresné, najmä guľomet, deštrukcie v hre sú tiež veľmi dobre spravené a to hre pridáva na autentickosti. Beta verzia je otvorená pre všetkých na testovanie a pohybovať sa v nej môžete po jednej mape – púštna Sinai. Mapa je pomerne veľká a kedže je to púštna mapa široko ďaleko je samá púšť s jedným mestečkom a pár základňami. V hre máte k dispozícii obrnený vlak, ktorý vlastní buď jedna, alebo druhá strana, lietadlá – bombardéri, alebo stíhacie lietadlá, tanky a obrnené autá. Hra je typickou Battlefield akciou, čo si počas hrania určite sami všimnete.

obrnený tank

Jazda na aute v Battlefield 1

Textúry a celkovo vizuál je na veľmi vysokej úrovni ( v štýle Battlefrontu), keď sa preháňate dunami cítite piesok pod nohami, explózie sú grandiózne (samozrejme pre čo najlepší zážitok je nevyhnutný aj výkonnejší počítač). Po grafickej stránke si človek jednoducho hru vychutná plnými dúškami. Vynikajúcim prvkom v hre je počasie, v momente zmení hernú situáciu z prehľadnej na totálne neprehľadnú napr. v takej púštnej búrke zrazu stratíte prehľad o diani v hre, alebo keď sa začne stmievať.

Internet už niekoľko dní zaplavujú videá z Battlefieldu 1 a tu je malá ochutnávka čo vás môže čakať.

Takže ak zhrniem pocity z tejto hry tak prvé čo mi napadá je tento meme obrázok

57697166

Jaroslav

Zaujíma ma všetko okolo internetu, počítačov, mobilných zariadení, programovania. Rád hrám tenis, bedminton, ale i bicyklovanie. Taktiež ma zaujíma verejné dianie.

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: