Skip to main content

Minidrón s kanónom od firmy Parrot

Ak vás už prestali baviť tie klasické drony s ktorými sa dá „iba“ lietať tak je na čase sa zoznámiť s mini dronom od spoločnosti Parrot. Konkrétne sa jedná o model Mambo.

Ide o mini dron, ktorý je skutočne mini aj rozmermi, no disponuje dvomi prídavnými zariadeniami s ktorými sa dokážeš povyzabávať do sýtosti v resp. dobre nasrať svoju frajerku, keďže dokáže strieľať plastové guličky do vzdialenosti 2m, alebo dvomi malými ramenami uchopiť kocku cukru či notes.

Dokáže vyvinúť rýchlosť 28.97 km/h a disponuje peknou fičúrou, že keď ho vyhodíte do vzduchu tak sa mu spustia motory. Cena je stanovená na 119$. Ak je to podľa vás nuda a chceli by ste niečo zaujímavejšie a menej tradičné, tak Parrot chystá mini drony vyzerajúci ako X-wing Starfighter, schopný vzlietnuť a pristáť vertikálne. Rýchlosť má podobnú ako Mambo, no dokážete s ním rôzne akrobatické kúsky. Cena bude približne 139$ a budete ho môcť ovládať gamepadom s pripojeným mobilným telefónom (takže pravdepodobne bude existovať aj nejaká applikácia na ovládanie)

Jaroslav

Zaujíma ma všetko okolo internetu, počítačov, mobilných zariadení, programovania. Rád hrám tenis, bedminton, ale i bicyklovanie. Taktiež ma zaujíma verejné dianie.

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: