Skip to main content

Trailer na nový film X-Men: Apocalypse je oficiálne vonku

Asi v 21. storočí neexistuje nikto, hlavne z tých skôr narodených, ktorí by nepoznali filmy o x-menoch. Sú to jedny z mojich najobľúbenejších sci-fi filmov a keď som dnes zazrel, že svetlo sveta uzrel nový trailer X-Men: Apocalypse, tak som sa rozhodol niečo málo o tejto horúcej filmovej novinke napísať.

Režisérom tohto klasického holywoodskeho blockbusteru je Bryan Singer, ktorý už má skúsenosti z minulých X-Menov. Príbeh sa bude odohrávať v skorých 80. rokoch 20. storočia, zatiaľ čo predchádzajúci X-Men: Days of Future Past sa odohrával v 70. rokoch 20. storočia. Tieto dva filmy priamo spolu súvisia, pretože nový X-Men sa odohráva 10 rokov po udalostiach z X-Men: Days of Future Past.

Existencia mutantov je odhalená, niektorí ľudia veria, že ide o božské bytosti. Toto tvrdenie ešte umocňuje fakt, že jeden z mutantov sa prebudí po niekoľko tisíc rokoch spánku. Od počiatku civilizácie je uctievaný ako boh a pôvod má zo starovekého Egypta. Samozrejme k tomu patria aj schopnosti a sila boha, ktorú načerpal od ostatných mutantov, čo ho automaticky radí medzi nesmrteľných a neporaziteľných. Jeho úmysel rozpútať apokalypsu z dôvodu sklamania zo sveta do ktorého sa prebudil sa budú snažiť zastaviť x-meni na čele s Profesorom Charlesom Xavierom. Premiéra tohto filmu je na Slovensku plánovaná 19.5.2016. Určite sa mame na čo tešiť. Čo hovoríte na trailer?

 

Jaroslav

Zaujíma ma všetko okolo internetu, počítačov, mobilných zariadení, programovania. Rád hrám tenis, bedminton, ale i bicyklovanie. Taktiež ma zaujíma verejné dianie.

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: